SLIM Assessments

Bezoekadres:Speelhuislaan 158, 4815 CJ Breda

Postadres:Speelhuislaan 158, 4815 CJ Breda

Jim de Rooij

Telefoon: 0643357801

E-mail: jim@slimassessments.nl

Twitter: @JimdeRooij

Pim van Bel

Telefoon: 0641542947

E-mail: pim@slimassessments.nl

Twitter: @PimvanBel

Suzanne van Bekhoven

Telefoon: 0610615117

E-mail: suzanne@slimassessments.nl

Natasja Pullens

Telefoon: 06 51927413

E-mail: natasja@slimassessments.nl

Jos Bouwmans

Telefoon: 06 20979768

E-mail: bouwmans@slimassessments.nl

Hans Brokx

Telefoon: 0612186327

E-mail: brokx@slimassessments.nl

Twitter: @brokxconsult1

Riet Voets

Telefoon: 06 46158856

E-mail: voets@slimassessments.nl

Joey Rijsdijk

E-mail: joey@slimassessments.nl

Contactformulier

Heeft u een vraag en/of wenst u meer informatie over onze assessments en dienstverlening? Stuur ons dan een email en we nemen snel contact met u op!